Falowanie-TRESOWANIE, falowanie-TRESOWANIE, Ruch PANDEMICZNY, STAWIANIE przy ścianie, RAZ-DWA, RAZ-DWA … fala trwa

2 grudnia 2020

Na początku roku miało miejsce coś niespotykanego w naszej historii- praktycznie połowa krajów na świecie została zamknięta, a życie prawie stanęło za względu na rzekomo szalejącą pandemię. Została ona ogłoszona 11 marca po stwierdzeniu przez WHO 11 lutego istnienia choroby nazwanej COVID-19, powodowanej nowym wirusem SARS-cov2.

Celem poniższej analizy jest próba wskazania błędów/manipulacji powstałych przy raportowaniu danych o potwierdzonych „covidowych” przypadkach i zgonach, zebranych z trzech wybranych krajów objętych lockdownem tj. Polski, Zjednoczonego Królestwa, Niemiec oraz trzech krajów bez lockdown’u tj. Białorusi, Łotwy i Estonii. Wykazuje się również, że lockdown nie miał wpływu na spadek zachorowań i zgonów „covidowych”. Wspomina się także o micie wykładniczym, którym karmiono i karmi się nas od samego początku. Analiza dotyczy pierwszej fali pandemii.

Otwórz PDF

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Download [3.09 MB]

Dr inż. Rafał Pązik – absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska. Od 6 lat pracuje w Wielkiej Brytanii jako projektant instalacji sanitarnych.